svadobné obrúčky SecretsSvoju kreatívnosť predstavujeme v nových vzoroch a snažíme sa uspokojovať Vaše predstavy, aby kvalitou a dizajnom to bola pre Vás obrúčka na celý život.

lenockaba ahojky,Kamea má Alright ceny,ale to vsadenie kamenov v obrúčkach je strašnéé, ja by som volila klasicky ručnú prácu.

Levanduľa: Aké sú jej účinky a prečo si ju všetci pestujeme? Bývanie slávnych: Ako vyzerá nové hniezdočko speváčky Beyoncé? Vodný melón – nielen chutné ovocie, ale aj zázrak pre telo Best 7: Najkrajšie pláže v Európe Lunula na nechtoch vám prezradí fakty o zdraví.

V ponuke máme viac ako three hundred vzorov, ktoré si môžete vyskúšať v našom showroome svadobných obrúčok K.I.M. GOLD v Piešťanoch.

monci8888 my sme si dali robit v British isles (kym sme tam pracovali) su z paladia a jedna vysla 590 libier...

zuzanna1512 ja ked som sa bola pýtať po Nitre, tak lacnejšie ako 800€ som nenašla, neviem pochopiť ako je možné, že v jednom zlatníctve sú také drahé a o pár km dalej tie isté obrúčky sú za polovicu

Prostredníctvom mobilného produktového katalógu si môžete prezrieť priamo vo Vašom cell alebo tablete našu bohatú ponuku svadobných obrúčOkay, šperkov, zásnubných prsteňov, náušníc, príveskov a originálnych šperkov.

Pozrite si najnovší design svadobných obrúčOkay, ktorý sme pre Vás vytvorili v našej zlatníckej dielni podľa posledných svetových trendov.

alabla Ja som sa bola spytat v zlatnictve Zlatka v Ziline (Trnove), kolko by stali..ked si donesiem vlastne zlomkove zlato, tak 100EUR za obidve obrucky a urobia ich ake budem chciet, aj podla obrazku...tak samozrejme, ze ak tam budem chciet vsadit brilianty, tak cena bude ina...

Každú obrúčku , ktorú na našich stránkach nájdete, je možné na želanie upraviť podľa Vašich predstáv.

Presne stanovené stretnutie je pre nás čas, ktorý sa budeme venovať výhradne Vám a Vašim požiadavkám.

Obrúčky Vám vyhotovíme aj z Vášho prineseného zlata. U nás click here nachádzate dizajn šperku, nevídaný v každom zlatníctve.

mysicka3703 A ste s nimi spokojní? My sme tiež rozmýšľali nad tými titánovými, alebo chirurgickou ocelou ale neviem sa nejako rozhodnúť.Niesu tie titánové obrúčky moc tmavé ??

Spoločnosť KAMEA je popredný slovenský výrobca svadobných obrúčOkay & zásnubných prsteňov. Naše tradičné rodinné zlatníctvo Vám splní všetky Vaše túžby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *